etkili büyü çeşitleri

Adet kanı büyüsü yapılan kişiyi nasıl etkiler

Adet Kanı Büyüsü Yapılan Kişiyi Nasıl Etkiler?

Bildiğiniz gibi büyülerin etkileri farklı kişiler de farklı şekilde ortaya çıkabilir. Basit bir büyüden sonra kimileri çok ciddi sıkıntılar çekebilirken kimileri ise kesinlikle durumun farkına dahi varmaz. Adet kanı büyüsü de bunlardan biridir. Sevdiğiniz erkeği bu işlem ile kendinize sıkı bir şekilde bağlayabilirsiniz. İşlemi yapacak olan medyumlar bakım çalışması yaparak ilgili kişinin bu işlemlerden nasıl etkilenebileceğini görebilirler.

Örneğin sevdiğiniz kişinin kişisel enerjisi düşükse o zaman bu işlemin etkisi onlara sıkıntı verebilir. Bu sebeple medyumların kullanacakları teknik ve sahip oldukları deneyimler çok önemli olacaktır. Bu tarz işlemler de çok dikkatli olmalısınız ve sevdiğiniz kişinin kesinlikle risk altına girmesine izin vermemelisiniz. Özellikle deneyimli medyumlara adet kanı büyüsü yapılan kişiyi nasıl etkiler veya benzeri sorular sorup doğru adımlar atabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsünden Sonra Neler Yaşanır?

Sevdiğiniz kişi adet kanı büyüsünün etkisine girdiği zaman manevi anlamda az da olsa baskı yaşayabilir. Ancak size karşı olan ilgisi ve sevgisi bir anda artar. Eskisinden çok daha özel bir bağınız oluşur. Bu durumun ne kadar süreceği tamamen medyumun yeteneğine ve işlemlerin etkilerine bağlıdır. Size hayal ettiğiniz mutlu ilişkiye sahip olma şansı tanıyacaktır. Son derece güçlü ve bir o kadar etkili bir işlem olduğu için çok eski zamanlardan bu yana kullanılır.

Bu işlemler de istenen tek şey insanların bilinçaltına etki etmektir. Dolayısı ile medyumlar kesinlikle bu sonucu alabilmeye özen göstermelidirler. Siz de adet kanı büyüsü yapmak istediğiniz zaman mutlaka medyumların size verdiği bilgilerin dışına çıkmadan hareket etmelisiniz. Bu sayede sonuç istediğiniz gibi olacak ve sevdiğiniz kişi size deli gibi aşık olup bir dediğinizi iki etmeyecektir.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!