Geri döndürme büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Bilindiği gibi medyumluk mesleği ve büyü uygulamaları milyonlarca yıldan bu yana yapılan hatta en ilkel çaplarda bile uygulanmış olan çok özel uygulamalardır. Her ne kadar birçok kişi bu alan karşı ilgi duysa bile herkes medyumluk mesleğini yapamaz. Çünkü bu meslek hakkında eğitim almak veya resmi bir kurumdan almak mümkün değildir. Bu sebeple medyum olmak isteyen kişileri sade kendilerini geliştirerek medyum olabilmektedirler. Günümüzde de halen aynı ilgiyi görmeye devam eden bu uygulamalar içinde en çok ilgi görenlerden biri kesinlikle geri döndürme büyüsüdür.

Bu büyü insanları verdikleri kararlardan caymaları ve ileride beklemedikleri zararlar görmelerini önlemek için yapılmaktadır. Bu sebeple oldukça fazla ilgi görmektedir. Medyumlar genellikle bu uygulamayı yaparken insanların kendilerine ait olan eşyalarını veya kendi bedenlerinden alınan şahsa özel materyalleri kullanarak sonuca gitmek isterler. Tabi bunu başarmak için büyük bir emek ve büyük bir deneyim gerektirmektedir. Uzun zamandan bu yana ülkemizde de medyumların yaptıkları bu uygulama ilgili kişilerin hiçbir şeyin farkına varmadan kısa zaman içinde kararlarından vazgeçmelerini sağlamaktadır.

Kusursuz bir şekilde yapılan büyü uygulamaları ile isteyen herkes kısa zamanda amacına ulaşabilmekte ve bunun için hiçbir şekilde emek vermeden sadece manevi enerjileri kullanmaktadırlar. Medyumların geri döndürme büyüsü hakkında insanlar verdikleri bilgilerden biri de ne kadar süre içinde etki göstereceğini bilmedikleri ve bu sebeple bazen uzun bir süre beklemek zorunda kalabileceklerdir.

Zaten bu uygulamayı yaptırmadan önce kısa bir süre araştırma yapan herkes geri döndürme büyüsünün bu özellikleri hakkında bilgi edinebilmektedirler. İnsanlık tarihi kadar eski olan ve her zaman büyük ilgi görmüş olan bu uygulama özellikle sevdikleri kişileri ileride mutsuz olacaklarını düşünen ve bu sebeple verdikleri kararlardan vazgeçmelerini sağlamak isteyen insanlar tarafından çok büyük ilgi görmektedir. Geri döndürme büyüsünü yapacak olan medyumlar ilgili nesneleri temin ettikten sonra çok güçlü duaları sürekli okumaya devam ederek istenen etkinin kısa zaman içinde ortaya çıkmasını sağlamaya çalışırlar. Bu duaların ne kadar süre okunacağı ise tamamen büyünün etkilerinin görülmeye başlayacağı zaman ile ilgilidir.

6 yorum

 • eşi geri döndürme büyüsü Almanya

  Merhabalar ben Almanya dan Nazan benim 12 yıllık bir evliliğim var eşimle severek evlendik eşimin ailesi beni baştan belli istemedi. Bizde sürekli sorun çıktığı için yurt dışına Almanya ya taşındık eşimle birlikte 11 yıldır Almanya da beraber yaşıyoruz hayatımızda hiç kimse yoktu ne benim ailem nede eşimin ailesi sadece Telefonda görüşme yapıyorduk bundan 3 ay önce eşimiz kız kardeşi geldi misafir olarak 1 ay kaldı bize çok iyi davranıyordu her hangi bir sıkıntı yoktu eşimin kız kardeşi Türkiye ye döndükten 2 hafta sonra eşimde bir iş için gidip hemen geleceğini söyledi. Eşim Türkiye ye varır varmaz telefonunu kapattı bir daha ulaşamadım eşimin annesi aradı 12 yıl oğlumu aldın benden dedi ömür boyu bende senden aldım diyerek telefonu yüzüme kapattı çok kötü oldum ne yapacağımı şaşırdım internet de medyumları gördüm bir kaç medyumla çalıştım ama bir sonuç elde edemedim eşimin üzerinde çok ağır bir büyü vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Serhan hocayı buldum durumu anlattım geri döndürme büyüsü için çalışmalara başladı çalışmalar 12 günde sonuç vereceğini söyledi ama umudum yoktu 5 hoca ile çalıştım ama olmadı buda olmaz diye düşünürken çalışmaların 6 günü eşim aradı Almanya ya geleceğini ve bir şey lazım mı diye sordu şok oldum Serhan hoca büyüyü bozmuştu ve etki vermişti. Çalışmalara bittikten sonra annem aradı görüntülü eşim de yanlarındaydı eşimi ailemle arasını da yaptı medyum Serhan hoca sayesin de eşim bana geri döndü ve bağlandı eşimin ailesini de engelledi bir daha çalışma yapamıyorlar medyum erhan hocayı sizlere şiddetle tavsiye ederim İlteşim 0538 774 31 40

 • Eşi geri döndürme büyüsü

  Eşi geri döndürme büyüsü yaptırdım bir çok hocaya ancak hiç bir sonuca varamadım ta ki medyum afran hoca ile tanışana kadar afran hoca 12 günlük bir eşi geri döndürme büyüsü yaprak istediğim sonucu bana kısa ve etkili bir şekilde sağladı Allah medyum Afranhocamdan razı olsun sayesinde eşim evine geri döndü her şey şuan çok güzel çok mutluyuz ve çok huzurluyuz ben sonucumu aldım güzelce inşallah sizlerde sonucunuzu alırsınız.

 • Kısmet açma büyüsü

  Ben 6 senedir evlenemiyorum arkadaşlar kısmetim kapalıydı ne yaptıysam kime gittiysem hiç bir şekilde kısmetim açılmadı ben bir türlü evlenemiyorum kısmetim çok kapalı bunun için bir çok medyum dan yardım aldım ancak başarısız olduk her seferinde hüsrana uğradım paramı aldıktan sonra ya engellediler yada tehdit ettiler en son bir tavsiye üzerine İranlı medyum Selman hoca ile tanıştım ve işlem yaptırdım 12 günde sonuç aldım kısmetim açıldı şimdi bir sürü kişi beni istiyor en iyisi hangisi ise onun la evleneceğim Allah razı olsun İranlı medyum Selman hocadan sayesinde kısmetim açıldı ve sayesinde yuva kuracağım. 0534 072 49 85

 • dilber

  merhaba bende daha önce medyum arayışlarında bulundum eşimle sorunlarımız vardı her geçen gün kötüye gidiyordu bir gün evi terk etti ayrılmak istediğini söyledi kötü durumdaydım eş dosttan yardım istedim kimse yardımcı olmadı bende medyum Afran hoca ile iletişime geçtim sorunlarımı anlatım benim için geri döndürme büyüsü yapmamıza söyledi hemen çalışmaya başladık 12 günde sonuç aldım eşim evine döndü şimdi eskisinden daha mutluyuz allah medyum Afran hocadan razı olsun yuvamı kurtardı medyum Afran hocayı herkese tavsiya ediyorum.

 • sevgiliyi geri döndürme büyüsü

  merhaba 1.5 yıldır çıktığım bir kız vardı her şey iyi giderken beni terk etti nasıl oldu anlayamadım ne yapacağimi bilemiyordum bir süre ayrı kaldık ama ben onu unutamıyordum medyum arayışlarına başladım medyum basri hoca ile iletişime girdim sıkıntımı anlattım oa bizim için bakım yaptı sevgiliyi geri getirme büyüsü yapacağını söyledi hemen çalışmaya başladık çalışmanın sonunda sonucumu aldım bu çalışma yaklaşık 12 gün sürdü sevdiğim kız bana döndü şimdi mutluyum sanki yeniden aşık olmuş gibiyiz yanımdan ayrılmıyor medyum basri hocayı herkese öneriyorum.0534 221 28 84

 • giden sevgiliyi geri döndürme

  merhabalar giden sevgiliyi geri döndürmek için bir çok medyumdan bende yardım aldım ama bir türlü sonuca gidemedim yapılan çalışmalar etki gösterdi ama fazla sürmedi 1 ayda bozuldu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerin son olarak medyum afran hocayla çalışmaya karar verdim kendisini aradım ve ömürlük bir çalışma istedim. medyum afran hoca süryani büyüsü çalışmalarına başladı 14 gün sürdü giden sevgilim bir anda bana geri döndü ve bağlandı çalışmalar biteli 1 yıl oldu hala çok etkili ve güzel medyum afran hocayı bende tavsiye etmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*