etkili büyü çeşitleri

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Gideni geri getirme büyüsü olarak bilinen çalışma medyumlardan yapılması istenilen en çok rağbet gören çalışmalardan biridir ve bu çalışmadaki amaç sadece giden kişinin yeniden gelmesini sağlamaktır. Geri getirme büyüleri kimi zaman kısa sürede etki eden amacına uygun sonuçlar veren bir çalışma olarak bilinir.

Herhangi bir şekilde birbirlerinden ayrılan veya terk edilen birçok sevgilinin bu çalışma ile yeniden bir araya geldikleri bilinmektedir. Her ne kadar giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırarak sonuç alan birçok olsa dahi sonuç alamayıp bazı sitelerde sitemli yorumlarını paylaşan kişilerin olduğu da bilinir. Buna sebep ise sahte medyumlardır.

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırmak için çok zaman kişilerin bilgileri yeterli olmakta, kimi zaman ise kişilere ait herhangi bir parça ile yapıldığı bilinir. Bu çalışma için başarılı medyumları bu makale altında tavsiye edebilirsiniz.

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü en iyi medyumlar kimlerdir yorumlarınızı bırakın.

Reklam

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. güvenilir başarılı Uzman medyum dedi ki:

  Ben Hollanda dan yazıyorum eşimle birlikte 13 yıldır Hollanda da yaşıyorum eşimle aramız çok iyiydi mutluyduk eşim ailesi beni hiç sevmiyordu sürekli tartışıyorduk beni hiç istemediler bu yüzden eşimle beraber yurt dışında yaşamaya karar verdik ne olduysa 13 yıldan sonra eşimin annesi Hollanda ya geldikten sonra oldu eşim bir anda benden soğudu ve ailesine gitti bir daha dönmedi. Bende eşimin annesinin büyü yaptığından şüphelendim bunun için medyum arayışlarına girdim bir kaç tavsiye üzerine Uzman medyum hocayı buldum eşimin ve kendi bilgilerimi verdim bakımlar yaptı eşimin üzerinde soğutma büyüsü ve domuz büyüsü vardı eşim bana geri dönmesin diye yapılmıştı. Uzman medyum hoca çalışmalara başladı 6 gün de yapılan büyüyü bozdu beni ve eşimi koruma altına altı büyü yapılmaması için ondan sora eşimin dönmesi için aşk büyüsü yaparak çalışmayı sonlandırdı. Bu çalışmalarım toplamda 14 gün sürdü eşim tekrardan bana döndü eşimin ailesini telefonlarımızdan sildik adresimizi değiştirdik yuvamı yıkan insanlardan artık uzağız eşimle beraber mutlu bir hayat sürdürüyorum Uzman medyum hoca sayesinde 0531 088 41 19 bu numaradan Uzman medyum hocaya ulaşabilir her konuda yardım isteye bilirsiniz….

 2. Papaz büyüsü yaptıranların yorumu / gerçek Uzman medyum dedi ki:

  Erkek arkadaşımla 3 yıllık bir ilişkim oldu bu sıradan bir ilişki değilde üniversite okuyorduk bir ev tuttuk o evde karı koca hayatı yaşadık hemde okulumuzu okuduk çok güzel geçen bir ilişkimiz vardı. Üniversite bittikten soran her ikimiz de ailelerimizin yanına gittik erkek arkadaşım ailesi ile konuşup ailesi ile beraber gelip beni isteyecekti. Eve döndükten 3 gün sonra iletişim kesildi numarasını kapatıp değiştirdi. Resmen beni öylece ortada bıraktı bende ulaşmaya çalıştım ulaşamadım ankara ya gitmek istedim onu bulmak için ama büyük şehir nasıl bulurum diye gidemedim.
  Bir arkadaşım ile görüştüm durumu anlattım ailem bilmiyordu onunla karı koca hayatı yaşadığımı ailem bilse öldürürdü arkadaşım da bu konuda bir medyumdan yardım almamı istedi daha önceleri kendisi ilişkisin de sorun yaşamıştı Uzman medyum hocayı aramış sorununu çözmüştü bende numarasını aldım aradım Uzman medyum hocaya her şeyi anlattım ona göre bakımlar yapıldı. Erkek arkadaşımı bana geri getirip bağlamak için Papaz büyüsü yapacağını söyledi. Bu çalışma toplamda 12 günlük bir çalışmaydı çalışmalara başlandı.
  Erkek arkadaşımın aramasını bekliyordum Uzman medyum hoca ilk günden de etki görebileceğimi söyledi çalışmanın 2 günün de erkek arkadaşım beni aradı ailesinin istemediğini ve beni de çok sevdiğini söyledi durumu Uzman medyum hocaya anlattım çalışmalara devam etti ek olarak aileyi de ikna etme çalışması ekledi çalışmalar 12 günün sonun da çok etkili oldu erkek arkadaşım haber yolladı ailesi ile ay sonu istemeye gelecekler bende aileme söyledim kimse engel olmadı sorun dahi çıkmadı Uzman medyum hocadan Allah razı olsun onun sayesin de nişanlandım bir kaç aya kalmaz evlenirim herkese iyi çalışmalar.

  UZMAN MEDYUM HOCA İLETİŞİM NUMARASI 0539 830 14 50

 3. Hanife dedi ki:

  Eski sevgilimi geri getirmek için bende medyum arayışlarına girdim bana medyumlar arasında en güvenilir Uzman medyum hocaydı kendisinden yardım istedim beni kırmadı ve çalışmalar yaptı eski sevgilimi 12 günde bana geri getirip bağladı Uzman medyum hocadan her konuda yardım alabilirsiniz. Uzman medyum hoca işinde uzman bir medyum dur aldığı paranın hakkını veriyor.

 4. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü Uzman medyum dedi ki:

  Giden sevgiliyi geri getirmek için bende medyum arayışlarına girdim ve bir kaç kez çalışmalar yaptırdım olmadı sonuç alamadım. Ben sevgilimi aldattım ve oda beni gördü bu yüzden benden ayrıldı çok pişman oldum geri gelmesi için ne yaptıysam olmadı beni her yerden engelledi. Bende bu konuda medyumları araştırdım dediğim gibi bir kaç medyum tarafından çalışma yaptırdım olmadı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Uzman medyum beyi buldum aradım durumu anlattım bana biraz kızdı aldatmadan dolayı bakım yaptı erkek arkadaşımın çok iyi bir insan olduğunu söyledi bende onu çok seviyordum bunu da gördü ve bana yardımcı oldu çalışmalar başlattı. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü çalışmaları 11 gün sürdü her gün Uzman medyum iletişim halindeydik çalışmalar bitikten sonra sevgilim bana geri geldi ve bağladı. Uzman medyumdan Allah razı olsun kesinlikle tavsiye ederim sizlere. İletişim numarası 0531 088 41 19

 5. Ergun dedi ki:

  Medyum edis ile çalışan varmı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim…

 6. Azra - Uzman medyum hocamı tavsiye ediyorum dedi ki:

  Merhabalar bende eşimden ayrıldım geri dönmesi için Uzman medyum hocadan yardım istedim Uzman medyum hoca eşimi geri getirip tekrardan bana bağlamak için 14 günlük bir çalışma içerisine girdi. Aslında pek umudum yoktu ben eşimi aldattım bu yüzden benden ayrıldı ama yinede bir umut bekliyordum Uzman medyum hoca çalışmalara başladıktan 7 gün sonra eşim beni aramaya başladı hiç bir şey olmamış gibi Uzman medyum hoca çalışmalarını bitirdikten sonra eşim evine geri döndü ve bana bağlandı Uzman medyum hocadan Allah razı olsun her kese tavsiye ederim. 0539 830 14 50

 7. Süryani büyüsü Süryani hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Süryani büyüsü ile yapılan geri getirme ve bağlama çalışmalarını çok araştırdım bu çalışma ile erkek arkadaşımı tekrardan geri getirip bağlanmasını istedim bunun için Süryani hocadan yardım aldım Süryani hoca benden bilgeler alıp bakımlar yaptıktan sonra Süryani büyüsü çalışmalarına başladı erkek arkadaşım 3 ay önce beni sebepsiz yere terk etti ve başka bir kızla çıkmaya başladı Süryani hoca öncelikle kızla ayırdı sonra bana geri getirip bağladı benim çalışmalarım 14 gün sürdü çalışmalarım biteli 1 yıl oldu hala çok etkili erkek arkadaşım deli gibi bağlı bana Süryani hocamla çalışmanızı tavsiye ederim. Süryani hoca iletişim numarası

 8. Ermeni büyüsü Süryani hoca dedi ki:

  ermeni büyüsü yaptırmak istedim eşime ama ne yazık ki bir kaç medyum tarafından kandırıldım sürekli sorun çıkarttılar para istediler benden 5 aydır işimi halledemediler bende 1 ay ara verdim medyumlardan yardım almak istemedim. Çalıştığım şirkette bayan bir arkadaşım telefonda bir hocayla konuşuyordu bende kulak misafiri aldım görüşmesi bittikten sonra arkadaşıma sordum ne konuda yardım alıyorsun diye erkek arkadaşını bağlamış sonuç bile almış arada öyle hocanın hatırını soruyor bana da tavsiye etti numarasını verdi bende aradım. Süryani hocaya ilk olarak ermeni büyüsü yapması için yardım istedim sağ olsun beni kırmadı bilgiler resimler aldı direk o gün çalışmalarıma başladı arkadaşım sonuç aldığı için için rahattı güveniyordum. Ermeni büyüsü çalışmaları 10 günde sonuç verdi eşim bana bağlandı tekrardan aşık oldu. Bende artık gerçek bir medyum buldum sizlerede tavsiye etmek istedim Süryani hocamı 0531 088 41 19

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!