etkili büyü çeşitleri

Geri getirme büyüsü nedir

Geri Getirme Büyüsü Nedir

Yıllardan bu yana insana hayatında var olan ancak birçok kişinin uzak kalmayı tercih ettikleri büyüler özellikle doğru ve zamanında yapıldığı takdirde mutlaka istenen sonucun ortaya çıkmasını sağlayabilmektedirler. Birçok farklı amaç için yapılan bu işlemler arasında bazıları çok sık talep aldıkları için isimleri de birçok kişi tarafından bilinmektedir. Geri getirme büyüsü hakkında bilgileri olan kişilere bu işlemlerin ne kadar önemli olduğunu ve her zaman için denemekten bir zarar gelmeyeceğini görebilmektedirler.

Bilindiği gibi insanların en önemli konularda büyüler ile ulaştıkları sonuçlar bu işlemlerin binlere yıldan bu yana hayatımızda kalmalarını sağlamışlardır. Medyumların birçok kez talep aldıkları bu işlemler içinde en çok ön plana çıkanlardan biri olan geri getirme büyüsü de medyumların sürekli olarak geri getirme büyüsü nedir, nasıl yapılır veya etkileri nasıl ortaya çıkar gibi sorular ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Kendilerini terk eden kişileri ikna edemeyen kişiler bu işlem ile kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilmektedirler. Bu alanda yapılan çalışmalarda istenen enerjinin ortaya çıkması için öncelikle medyumların ve büyüleri yaptıran kişilerin olumlu sonuç alacaklarına dair olan inançlarının yüksek olması gerekmektedir. Ne kadar süre içinde etkilerini göstereceği belli olmasa bile birçok kişinin bu alana karşı aşırı derece de ilgi gösterdikleri herkes tarafından bilinmektedir. Bu sebeple geri getirme büyüsü nedir sorusuna yanıt arayan kişilerin sayıları hızla artmaktadır.

Reklam

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. gideni geri getirme büyüleri kısa sürede etkili sonuç veren medyum dedi ki:

  Süryani hocaya gideni geri getirme büyüsü yapması için başvurdum eşim bir anda evi derk edip gitti 6 aydır haber alamıyordum 3 çocukla bizi perişan halde bıraktı çocuklarımın ve benim eşime ihtiyacımız vardı bende bu konuda Süryani hocaya danıştım eşim için bakım yaptı eşim hayatında bir kadın olduğunu söyledi bu kadın eşime adet kanı büyüsü yapmış bu yüzden eşimin gözü ne beni nede çocuklarını görüyordu. Süryani hoca yapılan büyüleri bozmak için çalışmalara başladı 12 gün boyunca her gece çalışmalar yaptı eşim o kadından ayrıldı ve tekrardan evine döndü bana ve çocuklarıma bağlandı Allah Süryani hocadan razı olsun onun sayesinde yuvam kurtuldu çocuklarım babasız kalmadı. Süryani hoca iletişim 0531 088 41 19

 2. eşi geri getirme büyüsü dedi ki:

  merhaba 5 yıldır evliyim 2 tane cocuğum var eşimle severek evlendik eşim yaklaşık bana 1 yıldır soğuk davranıyordu iki yabancı gibi olmaya başladık eşim çocuklar olmasaydı seninle boşanırdım dedi çok üzülüyordum bu duruma eşim iki aydır eve gelmiyordu çocuklarımla bir başıma kaldım ne yapacağımı bilmiyordum medyum arayışlarına başladım Süryani hoca ile iletişime geçtim sağ olsun bana yardımcı oldu eşi geri getirme büyüsü yapacağını söyledi hemen çalışmaya başladık çünkü Süryani hocaya güvendim güvenim de boşa gitmedi 14 günde sonuç aldım eşim evine döndü şimdi çok mutluyuz allah Süryani hocadan razı olsun yuvamı kurtardı herkese öneriyorum Süryani hocayı.

 3. sevgiliyi geri getirme büyüsü _ Elmas dedi ki:

  Bende sevgilimden ayrıldım beni eski erkek arkadaşımdan kıskandı eski erkek arkadaşım ile bir gün tesadüf karşılaştık öyle normal konuştuk iki arkadaş gibi sevgilimde bizi gördü bozuk attı. onu aldattığımı sandı ve beni terk etti 8 ay ayrı kaldık ne aradı ne sordu her yerden beni engelledi benim inadıma benim kız arkadaşım ile çıkmaya başladı onu çok seviyorum başkalarının olmasını tahamül edemedim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Uzman medyum hocayı aradım durumu anlattım her konuda hocamla anlaştık ve çalışmalara başladık sevgilimin hayatındaki kızı çıkarttı ondan sonra bana gri getirip bağladı 12 gün sürdü çalışmalarım şuan sevgilimle beraberim ve çok mutluyum. Sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim Uzman medyum hocadır. bu numaradan ulaşabilirsinz.

 4. İkna etme büyüsü dedi ki:

  Herkese selam benim ailemden bana ve ağabeylerime miras kaldı ancak en düşük miktarı ben aldım bu yüzden medyumlara baş vurdum amacım mirasın hepsini almak için aileme ikna etme büyüsü yapmak istediğim de oldu bu işlem 14 gün sürdü ve ailemi ikna ettim tüm mirası bana bıraktılar arkadaşlar belki bana kızıyorsunuz ama ben yıllardır aileme baktım ancak ağabeylerim hiçbir zaman gelip annem ve babamı sormadı öldüler yine gelmediler bir tek mirası duyunca eşlerini alıp gelmişler amaçları paraydı yani bu yüzden bende böyle bir işlem yaptırdım ve sonucumu aldım Süryani hocama çok teşekkür ediyorum yaptığı büyü ile çok büyük bir şekilde bana sonuç verdi bu hocamın numarası buradan ulaşabilirsiniz.

 5. Kuvvetli geri getirme büyüsü dedi ki:

  Kuvvetli geri getirme büyüsünü Uzman medyum hocaya yaptırdım ve 15 günde etkili sonuç aldım normalde 15 gün sürmezdi daha kısa sürerdi ancak bu adamın yani işlem yaptırdığım kişinin iradesi çok kuvvetli olduğu için 15 günlük bir çalışma yapıldı ancak bu işlemde çok etkili bir şekilde sonuç aldım ve çok mutluyum bu çalışma içerisinde etkileri mi de gördüm güzel bir şekilde sevdiğim adam bana kuvvetli geri getirme büyüsü ile geri döndü güzel oldu her şey sizlere de bu büyüsü ve Uzman medyum hocayı tavsiye ediyorum. 0539 830 14 50

 6. sevgiliyi geri getirme büyüsü dedi ki:

  herkese iyi günler 1 sene biriyle çıkıyorduk birbirimizi çok seviyorduk yakın zaman da sözlenicektik basit bir konu hakkında tartıştık beni bıraktı yaklaşık 2 ay oldu ayrılalı beni artık istemiyordu başka biriyle çıktığını öğrendim bir arkadaşım Süryani hocayi önerdi iletişime geçtim çünkü yapacak bir şey kalmamıştı derdimi anlattım hocama bizim için sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptı bu çalışma 12 gün sürdü çok etkili sonuç aldım şimdi çok mutluyum artık benden başkasını gözü görmüyor etrafım dört dönüyor Süryani hoca herkese tavsiyemdir.0531 088 41 19

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!