etkili büyü çeşitleri

7 Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

İnsanların birbirlerini sevmelerini sağlamak için kimi zaman medyumlara 7 adet mum bile yeterli olabilir. 7 mumla yapılan aşk büyüsü işlemlerin de her biri ardı ardına yakılan ve daha sonra çıkan dumanlara özel sözler okunan bu mumlar sayesinde istenen enerjiler harekete geçer ve istenen kişileri kontrol altına alabilirler.

Birçok medyum kendilerine gelen aşk büyüsü taleplerin de bu teknikleri kullanırlar. Hem kolay uygulanabilmesi hem de kısa zaman içinde net sonuçlar vermesi sebebi ile her zaman tercih edilen işlemler olmuştur.

7 Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar 7 mumla yapılan aşk büyüsü ile insanların birbirlerini sevmelerini sağlamak için sadece 7 adet muma sahip olmalı ve özel tılsımlı sözleri ezbere bilmelidirler. Doğru bir sistem ile okunması gereken bu sözlerden sonra güçlü enerjiler harekete geçer.

Bu sözlere devam edilirse o zaman insanlar birşeyin farkına varmadan kendilerini seven kişilere karşı ciddi bir şekilde yakınlık duymaya başlarlar. En çok yapılan aşk büyüsü işlemlerinden biri olduğu için doğal olarak toplum içinde de birçok kişi bu işlemler hakkında bilgi sahibidir.

7 Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

7 mumla yapılan aşk büyüsü işlemlerinin etkilerine girdiklerini anlayan kişiler bu işlemlerin etkilerinden kısa süre içinde kurtulmak isteyebilirler. Ancak bunu sağlamak o kadar kolay değildir. Çünkü büyü bozma işlemleri medyumları gerçekten de zorlar. Bu sebeple medyumların tahmin ettiklerinden daha fazla emek vermeleri ve yorulmaları gerekebilir.

Bu sebeple bu işlemlerin etkilerini yok edebilmek için mutlaka özel sözlerin tüm etkiler yok olana kadar nefesleri güçlü olan medyumlar tarafından okunmaları gerekir. Bu sebeple bu işlemleri ancak gerçek ve yetenekli medyumlar yapabilir.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!