etkili büyü çeşitleri

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız

Ayırma büyüleri, iki kişinin, ya da bir ailenin mutluluğundan haz duymayan, kıskançlık ya da benzeri sebeplerle uygulanan büyü çeşitleridir. Bu tarz durumlarda büyü yaptıranlar, ayırmak istedikleri çiftin ayrılıklarından çıkar sağlamak ya da sadece duygusal olarak tatmin olmak istemektedirler. Gözetilen bu çıkarlar arasında eşlerden ya da sevgililerden birini kendileri için elde etme istekleri, en çok görülen nedenlerden biridir.

Ayrılık büyüsünün belirtileri

Ayrılık büyüsü, çoğunlukla ilişki içinde ve çiftler arasında ani davranış şekilleri olarak görülmektedir. Çiftler birbirlerine normalde olduğundan çok daha farklı davranmakta ve her geçen gün aralarında daha fazla problem yaşandığı görünmektedir. Bu problemler, çiftlerin normal zamanda önemsemediği ya da hiç sorun etmediği sebeplerle de çıkabilmektedir.

Bir diğer belirti ise söz konusu ilişkideki çiftin birbirlerini artık beğenmemeleri ve hatta ilişkilerinin şimdiye kadar yürütülmüş olmasının bile hata olduğunu düşünmeleridir. Birçok zaman bu sorunlar çözülmek bir yana, gittikçe büyüyerek büyük kavgalara ve hatta eşlerin birbirlerine hakaret etme ve şiddet uygulamasına kadar yükselebilmektedir.

İlk belirtiler ne zaman ortaya çıkmaktadır

Ayrılık büyülerinde büyü belirtileri genellikle çok erken başlamaktadır. Bu süreyi etkileyen faktörlerden en belirginleri, eşlerin ( ya da sevgililerin ) normalde birbirlerine karşı hissettikleri duyguların güçlü olup olmamasıdır. Aralarında kuvvetli bir bağ ve sevgi olan eşleri ayırmak, diğerlerine nazaran daha çok zaman alabilmektedir.

Büyü yapıldığı anlaşıldığında ne yapılmalıdır

Bu ve bunun gibi kara büyü çeşitlerinde, erken tespit edilmesi, zarardan dönmek ve ilişkiyi kurtarabilmek açısından çok önemlidir. Kendilerinden beklenmeyecek şekilde terslikler yaşayan ve karakterlerine zıt davranan çiftlerin böyle bir tesir altında kalmış olabilme ihtimalleri göz önünde bulundurulup, mutlaka bir hoca ya da medyum aracılığıyla durum sorgulatılmalıdır.

Büyü tesiri altındaki kişiler, genellikle zihinlerinin kontrol altında olması, olayları çok farklı bir açıdan ve negatif bir algıyla görmeleri nedeniyle, yakın çevrelerinin konuşmalarına da kulak asmayacaklardır. Çiftin sevdikleri ve aileleri de bu durumu fark edip kendilerini yapıcı yönde ikna etmeye çalışsalar bile, hiçbir şey bu çiftin ya da kişinin düşünce yapısını ve kararını değiştiremeyecektir. Söylenen her söz, verilen her akıl ve tavsiye, onlara çok boş ya da haksız gibi gelecektir.

Büyü belirtileri başlayıp da etkileri artmaya başladıktan sonra, büyü bozmak için sahip olunan zaman oldukça kısıtlıdır. Ayrılığın çoğu zaman hızlı gelişmesi ve eşlerin tesir geçse bile birbirlerinden soğumak için yeterince tatsız ve kırıcı olay yaşamış olması, büyünün etkilerinin silinip normale dönülmesini oldukça zorlaştırmaktadır. Bu nedenle büyü bozdurmak için kesinlikle geç kalınmamalıdır.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!