etkili büyü çeşitleri

Büyü Yaptıran Kişi Büyüden Etkilenir mi

Büyü Yaptıran Kişi Büyüden Etkilenir mi?

Büyüler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz bu işlemleri yaptırmakta tereddüt edebilirsiniz. Özellikle kendinizi de risk altına atma fikri genellikle bu işlemlerden uzak durmak istemenize neden olacaktır. Hatta birçok kişinin büyü işlemleri yapmadan önce büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi veya risk altına girer mi gibi soruların yanıtlarını aradıkları bilinen bir gerçektir.  Bu tarz işlemler de büyüleri yaptıran kişiler genellikle etkilenmezler.

Ancak bazı durumlar da beklenmedik sorunlar oluşabilir. Örneğin büyüyü yaptıran kişiler medyumların haberleri olmadan tek başlarına işlemler yaparlarsa veya yapılan işlemlerden sonra harekete geçen enerjiler kontrolden çıkarsa işlemi yaptıran kişiler de etkilenebilir. Büyüler çok güçlü manevi işlemlerdir ve doğal olarak ortaya çıkacak sonuçlar konu ile ilgisi olan herkesi ilgilendirebilir. Medyumlar bu konuda çok dikkatli olmalı ve yardımcı olacakları kişileri risk altına atmamak için çok dikkatli hareket etmelidirler.

Yaptığınız Büyüden Etkilenmemek İçin Ne Yapmalısınız?

Acemi bir medyum ile çalıştığınız takdirde ciddi sorunlar yaşama ihtimaliniz olduğunu kesinlikle hesaba katmalısınız. Çünkü bazı büyü işlemlerin de sizin de isminiz veya kişisel bilgileriniz geçebilir. Bu sebeple bu tarz bir işlem hakkında yardım alacağınız medyumları kesinlikle çok dikkatli seçmelisiniz. Kendilerini başarılı ve gerçek medyumlar gibi tanıtan kişilere ilk anda itimat etmemeli ve o kişiler hakkında kesinlikle çok titiz bir şekilde araştırmalar yapmalısınız. Eğer bu kişi size güven vermiyorsa o zaman ondan uzak durmak en doğru seçim olacaktır.

Yaptığınız büyünün sizi etkilemesinin bir diğer sebebi de kişisel enerjinizin çok düşük ve güçsüz olmasıdır. Bu gibi durumlar da her ne kadar sizi ilgilendiren bir durum olmasa bile yine de sonuçlar sizi de etki altına alarak size baskı yaratabilir. Bu sık rastlanılan bir durumdur. Farklı kaynaklar da büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi veya benzeri başlıklar ile yapacağınız araştırmalardan sonra çok daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu yazının altına bırakacağınız yorum ile siz de birçok kişiye yardımcı olabilir ve hatalı kararlar vermelerini engelleyebilirsiniz.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!