etkili büyü çeşitleri

Fotoğrafla Büyü Nasıl Yapılır

Fotoğrafla Büyü Nasıl Yapılır?

Bir medyum ile çalışmak istediğiniz zaman sizden birçok farklı nesne istenebilir. Yapılacak olan işlemlere göre farklı talepleri olabilen medyumlar için en önemli nesnelerden biri resimdir. Özellikle bir kişinin etki altına alınması istendiği zaman enerjilerin direk olarak o kişiyi etki altına alabilmesi için kişisel bilgileri ve resmi yeterli olabilir.

Fotoğrafla büyü nasıl yapılır veya bu işlemlerden ne kadar zaman için sonuç alınabilir gibi sorular birçok kişinin cevaplarını merak ettikleri sorulardır. Bazı medyumlar ise insanları kendilerine ait olan özel eşyalarını kullanarak işlemler yaparlar. Bu tarz işlemler oldukça yaygındır ve resim kullanılan teknikler tüm büyü işlemlerin de kullanılabilir. Burada önemli olan o resimlerin nasıl kullanılacağını bilmektir.

Bir Kişinin Resmi İle O Kişi Etki Altına Alınabilir mi?

Sevdiğinizi kendinize aşık etmek, terk eden kişiyi geri kazanabilmek veya herhangi bir kişiye manevi enerjilerin yardımı ile sıkıntı vermek gibi bir amacınız varsa fotoğrafla yapılan büyüler işinize yarayacaktır. Medyumlar bu tekniği sık sık kullanırlar. Özellikle resimlerin yakın zamanda çekilmiş olması çok önemlidir. Bu resimlere okunan özel tısımlı sözler bu işlemlerin sonuç vermesi için hayati önem taşır. Çünkü bu sözler ile okunacak insanların isimleri sayesinde harekete geçecek olan enerjiler direk olarak istenen kişilerin etki altına alır.

Bu sayede kendilerine birçok farklı şekilde etki edilebilir. Burada amaç hem iyi hem de kötü olabilir. Deneyimli medyumlar için bu tarz işlemlerden sonuç alabilmek çok zor değildir ve aynı zamanda etki altına alınan kişiler de kesinlikle bir şey hissetmezler. Bu sebeple fotoğrafla büyü nasıl yapılır ve bu işlemleri kimler yapabilir gibi sorular genellikle medyumların en çok karşılaştıkları sorular arasında yer alır.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!