medyum hakkında

Gerçek Medyum Araştırması Nasıl Yapılır

Gerçek Medyum Araştırması Nasıl Yapılır

Birçok kültürde olduğu gibi ülkemizde de manevi yollarla yardım almak, sorun çözmek ya da şifalanmak gibi arayışlar oldukça normal karşılanmaktadır. Fakat mutlaka her işte olduğu gibi, medyumluk ve hocalık işinde de sahtelikler, kandırmalar ve yalan beyan ile iş yapmaya çalışanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Üstelik bu gibi kişilerin zamanla artması da insanlarda her geçen yıl bu işlere tereddütlü yaklaşmasına sebep olmaktadır.

Nelere dikkat edilmelidir?

Bir medyuma ihtiyaç duyulduğunda ilk olarak yapılması gereken şey referans araştırmasıdır. Günümüzde İnternet yoluyla da gayet güvenilir medyumlara ulaşılabildiği için, hizmet verdikleri ya da kayıtlarının bulunduğu İnternet sitelerindeki yorumlara bakmak da oldukça faydalı olmakta ve sağlıklı fikirler verebilmektedir. Yapılan yorumlardan, söz konusu medyumdan alınan hizmetin etkili olup olmadığı, medyumun yetenek seviyesi ve yaptığı işler gibi bilgiler alınabilmektedir.
Bir başka dikkat edilmesi gereken husus, bir medyum ya da hocadan büyü bozdurmak ya da büyü yapmak için talepte bulunulduğunda, bu medyumun ya da hocanın çok fazla işin iç yüzünü ve detayını sorgulamaması, talep ne şekilde ve ne amaçla olursa olsun kabul edip, sadece alacağı paraya bakmasıdır. İyi bir medyum, talep edilen büyünün insanlara fayda getireceğine emin olan
medyumdur.

Kara büyü, ayrılık büyüsü ya da aileden soğutma büyüsü gibi büyüler, oldukça detaya inilmesi, durumun hassasiyetle incelenmesi gereken büyü çeşitleridir. Gerçek bir medyum, öncelikle büyü yaptırmak isteyen ve büyü yapılacak olan kişinin menfaatini gözetmelidir. Bu nedenle çalışılmak istenen medyumun referanslarına ulaşılıp, kara büyü ya da sonuçları fayda getirmeyen, mutluluk bozan büyüleri yapıp yapmadığından emin olunmalıdır. Daha sonra pişman olmamak için bu konularda detaylı araştırma yapmak çok önemlidir.

Gerçek medyumlara hangi ortamlarda rastlanır?

Medyumlar yüzyıllardır yerine göre saklı gizli, yerine göre de apaçık bir şekilde varlıklarını ve çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu durumu değiştiren faktörler arasında bu durumun yerine göre normalleşmesi ve de bölgenin inançlarına uygun olması bulunmaktadır. Son 5o yılda özellikle batılı ülkelerde oldukça popülerleşen bu meslek kolu, neredeyse her köşe başında rastlanabilecek durum gelmiştir. Bu tarz yerlerde rastlanan medyumların güvenilirlik derecesi, devamlı danışanlarının olmasıyla ölçülebilmektedir.

Diğer bir şekilde medyumlarla irtibat kurma yolu, daha önce bahsettiğimiz gibi İnternet siteleri üzerinden olmaktadır. Üstelik bu siteler yorum yapılmasına, deneyim paylaşılmasına olanak vermelerinden dolayı da oldukça fikir yürütülebilecek ortamlar hazırlamaktadırlar. Hem iyi hem kötü yorumlar bulunması ve deneyimlerin sonuçlarıyla paylaşılması, bu konulara ilgi duyanlar için büyük avantaj oluşturmaktadır.

Bu yolla medyumlara ulaşılmasında bir sakınca olmamakla beraber, çalışmaların uzaktan yapılması da gayet uygun bir durumdur. Uzaktan, İnternet iletişimi yoluyla ruh çağırma ritüeli dahi yapılabilmekte, sorulara cevap bulunabilmekte ve cin çağırma uygulamaları ile büyü işlerine girilebilmektedir. Kişilerin aynı ortamda bulunmaması, tılsımların tesir etmesinde bir sakınca ya da zayıflığa sebep olmamaktadır.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!