etkili büyü çeşitleri

Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder

Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder

Ayırma büyüleri, genellikle içlerinde kıskançlık, çekememezlik ve nefret bulunduran kişilerin, bir sebepten dolayı birlikte ya da evli olan bir çifti ayırmak istemeleriyle yapılmaktadır. Bu kişiler genellikle ya sadece kötü niyetli olmakta ve duygularını tatmin etmek amacıyla bu yola başvurmakta, ya da ayrılacak olan çiftlerden birine karşı bir istek duymakta ve elde etmek istemektedirler.

Ayırma büyüsünün iyi niyet dahilinde yapıldığı durumlar

Ayrılık büyüsü, her ne kadar çoğunlukla kötü niyet barındırsa da, haklı yönde talep edildiği ve aslında fayda bile sağladığı durumlar da yok değildir. Bu durumlardan en önemlisi, bir evlilikte ya da ciddi bir ilişkide, eşlerden birinin diğerini aldatıyor ve başka bir kadın ya da erkekler daha görüşüyor olmasıdır. Bu durumun farkına varan kişi, kendisinin aldatan eşinin diğer kişiden kopmasını ve kendisine sadık kalmasını istemektedir.

Diğer bir hayırlı durum ise, evlilik bağının kendilerine zarar verdiği kişiler için yapılan büyü olabilmektedir. Bazen iki kişi zamanla birbirlerinden soğuyup birbirlerine zarar vermeye başlasa da, birtakım sebepler yüzünden ayrılamamakta ya da ayrılıktan korkmaktadırlar. Bu durumlarda ailelerin, çocukların iyiliklerini düşünerek duruma müdahale etmek istemeleri ve bu amaçla büyü yapmak için bir hocadan yardım istemeleri de sıkça görülmektedir.

Büyünün ilk belirtileri

Büyü eğer eşini aldatan bir kişiyi bu yoldan döndürmek için yapıldıysa, iyi niyet gözetilmesinden ve ortada kurtarılacak bir evlilik birliği olmasından dolayı büyü belirtilerini çok daha çabuk gösterecektir. Bu durumlarda genellikle aldatan erkek ve büyü yaptırmak isteyen de aldatılan kadındır. Büyü işleminden sonra erkek görüştüğü bu diğer kadından soğumaya başlayacak, evliliğine ve eşine zarar vermenin pişmanlığını hissetmeye başlayacaktır.

Ayırma büyüsünün sonuçları

Ayrılık büyüsü, iyinin, mutluluğun amaçlandığı, zarar görülen durumlardan kurtulunmak istendiği durumlarda daha hızlı sonuçlanmaktadır. Fakat kötü niyetle bir çiftin ayrılması amacıyla yapıldığında da gerçekleşmeyecek bir durum değildir. Bu durumda da büyü oldukça etkilidir ve çiftlerin mutluluklarının sona ermesi ve birbirlerinden tamamen soğumalarıyla sonuçlanmaktadır.

Böyle bir durumdan şüphelenildiği takdirde, belirtilerin güvenilir bir hocaya aktarılıp büyü olup olmadığından emin olmak oldukça önemlidir. Aksi takdirde bir tür kara büyü olarak uygulanan bu tılsım, kısa sürede ilişkiyi yok edebilecek ve artık büyü bozdurmak için çok geç olacaktır.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!