etkili büyü çeşitleri

Mum büyüsü

Mum Büyüsü

Her dönem birçok kişinin düzenli olarak medyumları ziyaret ettikleri ve çeşitli sıkıntılarından kurtulmak için kendilerinden yardım talep ettikleri herkesçe bilinen bir gerçektir. Fakat bazende amaç sevilmeyen bir kişinin yaşadığı mutlu hayatı bozup onlara kötülük yapmaktır. Bu büyülerden biri de mum büyüsüdür. Bu büyüde amaca uygun olarak okunan duaların ardından veya medyumların kendi tercihlerine bağlı olarak yapacakları yardımcı uygulamalar yaptıktan sonra bir mum yakılır ve sürekli yanacağı bir yere saklanır.

Bu mum yanmaya devam etti sürece mum büyüsünün etkisi altına alınan kişiler çok büyük sıkıntılar çekmeye başlarlar. Ancak burada önemli olan saklanan mumun sürekli yanmasının sağlanmasıdır. Bu nedenle kapalı bir alanda değil özellikle oksijen olan bir ortama saklanması daha mantıklı olacaktır. Medyumların da çok fazla sıcak bakmadıkları bir büyü olan mum büyüsü, birçok kişini akıl almaz sıkıntılar yaşamalarına ve daha sonra hayatlarını bir anda mahvolmasına neden olmuştur.

Zaten kara büyülerin tamamına yakınının da amacı budur. Bu özel büyüleri yapacak olan medyumların çok dikkatli bir şekilde seçilmesi her zaman için yaşanacak aksiliklerin önüne geçilmesi açısından çok ama çok önemlidir. Zaman zaman mum büyüsü hakkında yapılan yanlış yorumları insanların da hatalı davranışlar yapmalarına neden olsa da aslında işin içine girmeden karar vermemek en doğrusu olacaktır. Çünkü bu tip büyülerin her biri insanların dikkatli olmalarını gerektiren ve özellikle medyumların da her adımı büyük bir titizlikle yapmalarını gerektiren uygulamalardır.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!