etkili büyü çeşitleri

Yedirilip içirilen büyüler

Yedirilip İçirilen Büyüler

Yedirilip içirilen büyüler de kimi zaman insanların yedikleri veya içtikleri besinler kullanılabilmektedir. Bunlara en önemli örneklerden biri de adet kanı büyüsüdür. Bilindiği gibi bu işlemler de bayanlar kendilerine ait olan adet kanlarını erkeklerin yemeklerine damlatmakta ve kısa zaman içinde o kişilerin kendilerine bağlanmalarını sağlamaktadırlar. Buna benzer birçok farklı teknik ile yapılabilen bu işlemler de amaç her ne olursa olsun insanlar kesinlikle çok dikkatli olmalı ve medyumların verdikleri bilgilerin dışına kesinlikle çıkmamalıdırlar.


Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler de kısa zaman içinde etki alınabilmesi sebebi ile birçok medyum kendilerine gelen talepleri bu teknikler ile karşılamak istemektedirler. Kimi zaman insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamalarını sağlamak kimi zaman ise insanların çok ciddi manevi sıkıntılar çekmelerine neden olmak için kullanılan bu teknikler her zaman için insanların beklentilerini tam olarak karşılamışlardır.

Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman özellikle etki altına alınması istenen kişilerin yemeklerine eklenecek olan nesneleri seçerken titiz davranmaktadırlar. Özellikle su veya benzeri nesnelerin en çok kullanıldığı bu alanda etki süreleri çok kısa olabilmektedir. Doğal olarak insanların kişisel olarak etkilenmeleri istenen işlemler de genellikle bu teknikler kullanılmaktadır. Birçok kişinin kısa zaman içinde amacına ulaşmalarını sağlamış olan bu işlemler de okunacak olan dualar da çok önemlidir.


Dünyanın her yerinde yapılmakta olan bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler bu işlemlerin ne kadar çok kullanıldığı ve aynı zamanda ne kadar çok ilgi gördüklerini de anlayabilmektedirler. Eğer bu işlemler doğru bir şekilde yapılırsa insanlar kısa zaman içinde istenen şekilde etkiler göstermekte ve aynı zamanda bu durumun farkına varamamaktadırlar. Bu sebeple yedirilip içirilen büyüler bu alanda en çok kullanılan işlemlerden biri olarak gösterilmektedirler.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!